Najít kamarády
zažít dobrodružství

Poslechněte si rozhlasovou besedu ke stoletému výročí Junáka

25. 6. 2014 Vše

Jaký byl skauting dříve a jaký je nyní? To se dozvíte ze zajímavého povídání k tématu „Český skauting slaví sté narozeniny“. Ze záznamu rozhlasového vysílání si můžete poslechnout vyprávění z úst zasvěcených hostů: starosty Junáka Josefa Výprachtického, dlouholeté skautské vedoucí Mariany Ermlové a generálního ředitele Národního muzea Milana Lukeše.

Poslechněte si rozhlasovou besedu ke stoletému výročí Junáka

Jaký byl skauting dříve a jaký je nyní? To se dozvíte ze zajímavého povídání k tématu „Český skauting slaví sté narozeniny“. Ze záznamu rozhlasového vysílání si můžete poslechnout vyprávění z úst zasvěcených hostů: starosty Junáka Josefa Výprachtického, dlouholeté skautské vedoucí Mariany Ermlové a generálního ředitele Národního muzea Milana Lukeše.  Přehrajte si záznam pořadu