Najít kamarády
zažít dobrodružství

Říká vám něco jméno Hanka Märzová?

26. 9. 2012 Vše

Dáme vám pár nápověd. Skautka. Pěšky. Daleko. Kolem republiky. Už to máte? Kdo se ještě pořád nechytá, máme tu pro něj nápovědu v podobě staršího článku.  No – a je to tady! Hanka po šestašedesáti dnech dorazila do cíle – do Čerchova, odkud vyšla 16.června.

Říká vám něco jméno Hanka Märzová?

Dáme vám pár nápověd. Skautka. Pěšky. Daleko. Kolem republiky. Už to máte? Kdo se ještě pořád nechytá, máme tu pro něj nápovědu v podobě staršího článku.  No – a je to tady! Hanka po šestašedesáti dnech dorazila do cíle – do Čerchova, odkud vyšla 16.června. V nohách má podle všeho přes 2300 kilometrů, prošla hřebeny Krkonoš, Jeseníků, Orlických hor, Šumavu i všechny naše ostatní příhraniční hory. Prožila tři měsíce v relativní samotě, překonávala špatné počasí i sebe samotnou. Co na to říci?

Jsi frajerka Hanko! Gratulujeme a přejeme, ať návrat do reality není těžší, než putování samotné!

 „Už jsem několik dní doma nebo spíš zas na cestách mezi domovem a Prahou. Moje dobrodružství je tedy za mnou a já se zčásti s radostí a zčásti se steskem po svobodném toulání se lesy a lukami, pod modrým nebem i pod hvězdami a kopci i rovinami vracím k tomu „normálnímu“ životu, kdy člověk celé dny dělá tisíc neodkladných věcí, které nikam nevedou a které těžko dají životu smysl.

Z nějakého důvodu najednou zase potkávám lidi zamračené, unavené a nevraživé, zatímco cestou jsem vesměs narážela na lidi milé, usměvavé a ochotné pomoci. A právě těm všem milým lidem – ať už známým či neznámým – bych chtěla poděkovat za jejich pomoc a podporu, protože moje cesta by se bez takové podpory nemohla uskutečnit.“

Na Hančině blogu http://kolemcr.blogspot.cz/ se o celém jejím putování jistě dočtete víc!