Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skautské povídání v České televizi

26. 2. 2012 Vše

Video: V posledním  týdnu skauti vcelku úspěšně obsadili mediální éter. Skauty jste tak mohli potkat na vlnách Českého rozhlasu, ve Snídani s Novou, na TV Metropol dokonce hned dvakrát.  My vám nabízíme ke shlédnutí povídání Petra Vaňka, který se spolu s Erazimem Kohákem stal hostem České televize. Na jaké téma? Podívejte se.

Skautské povídání v České televizi

Petr Vaněk a Erazim Kohák v České televizi

Video: V posledním  týdnu skauti vcelku úspěšně obsadili mediální éter. Skauty jste tak mohli potkat na vlnách Českého rozhlasu, ve Snídani s Novou, na TV Metropol dokonce hned dvakrát.  My vám nabízíme ke shlédnutí povídání Petra Vaňka, který se spolu s Erazimem Kohákem stal hostem České televize. Na jaké téma? Podívejte se.