Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skautské století v Respektu

12. 9. 2011 Vše

Pokud byste se chtěli dozvědět něco o projektu Junáka Skautské století, může Vám posloužit aktuálnívydání Respektu, kde se o jednom natáčeném rozhovoru rozepsal Václav Zeman (Šík). Aneb Skautské století, nejen pro skautky a skauty!

Skautské století v Respektu

Pokud byste se chtěli dozvědět něco o projektu Junáka Skautské století, může Vám posloužit aktuálnívydání Respektu, kde se o jednom natáčeném rozhovoru rozepsal Václav Zeman (Šík). Aneb Skautské století, nejen pro skautky a skauty!

„Tři hodiny uplynou jako voda, najednou stojím s batohem na zádech ve dveřích. Na diktafonu mám zaznamenaný příběh, který by si leckterý spisovatel těžko vymyslel, a odcházím s hlavou plnou prazvláštních pocitů. Je toho tolik, kolik starší lidé zažili, a leckdy o tom ani pořádně nevíme, protože jsme se jich nezeptali. Kolik z nich každý den odejde z tohoto světa, aniž by jejich vzpomínky byly zachyceny nebo zaznamenány.“

Celý článek je dostupný online na adrese: http://respekt.ihned.cz/c1-52809150-s-motejlkem-u-sklenky-vina

www.skautskestoleti.cz