Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skautský supervíkend ve Zprávičkách

27. 10. 2015 Vše

25. – 27. září byl skautský supervíkend plný dobrodružných akcí! Legendární vodácký závod Napříč Prahou – přes tři jezy, celostátní finále skautské outdoorové olympiády a velká fantasy bitva. Ani Česká televize si nemohla tyhle skautské akce nechat ujít a abyste ani vy nepřišli o reportáže, máte je zde všechny na jednom místě.

Skautský supervíkend ve Zprávičkách

25. – 27. září byl skautský supervíkend plný dobrodružných akcí! Legendární vodácký závod Napříč Prahou – přes tři jezy, celostátní finále skautské outdoorové olympiády a velká fantasy bitva. Ani Česká televize si nemohla tyhle skautské akce nechat ujít a abyste ani vy nepřišli o reportáže, máte je zde všechny na jednom místě.

Závod Napříč Prahou přes tři jezy

Závod Napříč Prahou – přes tři jezy je tradičním pražským vodáckým závodem s historií sahající až do roku 1939. Trať závodu je dlouhá asi 6,5 říčních kilometrů se startem na Císařské louce (nad Železničním mostem) a s cílem na ostrově Štvanice.

Svojsíkův závod

Cílem tzv. Svojsíkova závodu, pojmenovaného po zakladateli československého skautingu, je především uplatnění skautských dovedností v opravdovém světě a podpora spolupráce v týmu. První ročník Svojsíkova závodu se konal už v roce 1946!

Válka o Cintru

V roce 2015 se uskutečnil 17. ročník této napínavé hry na motiv díla polského fantasy spisovatele A. Sapkowského. Naše hra čerpá převážně z jeho ságy o Zaklínači.