Najít kamarády
zažít dobrodružství

Skautů je nejvíc na jižní Moravě, dozvíte se v regionální zpravodajské relaci České televize (od času 6:07)

26. 6. 2014 Vše

Nejvíc skautů a skautek se geograficky nachází na území jižní Moravy. Skautská organizace se ale významně rozrůstá také celorepublikově. Každé 20. dítě ve věku od 6 do 14 let je součástí skautského hnutí. A k čemu je skauting vlastně dobrý? Děti díky němu mohou navázat velká přátelství a trávit smyslupně svůj čas. Pro rodiče se navíc jedná o poměrně nízkonákladovou, avšak vysoce kvalitní volnočasovou aktivitu, kterou svým dětem mohou dopřát.

Skautů je nejvíc na jižní Moravě, dozvíte se v regionální zpravodajské relaci České televize (od času 6:07)

Nejvíc skautů a skautek se geograficky nachází na území jižní Moravy. Skautská organizace se ale významně rozrůstá také celorepublikově. Každé 20. dítě ve věku od 6 do 14 let je součástí skautského hnutí. A k čemu je skauting vlastně dobrý? Děti díky němu mohou navázat velká přátelství a trávit smyslupně svůj čas. Pro rodiče se navíc jedná o poměrně nízkonákladovou, avšak vysoce kvalitní volnočasovou aktivitu, kterou svým dětem mohou dopřát.

Reportáž si můžete přehrát na tomto odkazu (od času 6:07)