Najít kamarády
zažít dobrodružství

Úspěšný a radostný rok 2014 přejí Vaše skautky a skauti!

30. 12. 2013 Vše

Ať Vám nový rok přinese mnohá dobrodružství, za kterými se objeví dosud nepoznané horizonty, neočekávané výsledky, nové výzvy či přátelství. Vstupte do nového roku hravě a zkuste skautské interaktivní PF 2014.

Úspěšný a radostný rok 2014 přejí Vaše skautky a skauti!

kresba: Jan Dočekal

Ať Vám nový rok přinese mnohá dobrodružství, za kterými se objeví dosud nepoznané horizonty, neočekávané výsledky, nové výzvy či přátelství. Vstupte do nového roku hravě a zkuste skautské interaktivní PF 2014.

I letošní skautské PF je tak trochu výzva a její zdolání může chvilku trvat, rozhodně ale neváhejte a popřejte jeho prostřednictvím i svým přátelům, známým, kolegům či spolupracovníkům. Posílejte, sdílejte!

Skautské interaktivní PF najdete ZDE. Tak neváhejte a zahrajte si!