Najít kamarády
zažít dobrodružství

Verča a Tomáš přinesli Betlémské světlo do dětských Zpráviček ČT

20. 5. 2014 Vše

Verča a Tomáš (Trpaslík) spolu s mnoha skauty a skautkami z celé České republiky každoročně v předvánočním čase předávají všem zájemcům Betlémské světlo – plamínek naděje a solidarity. Tentokrát přišli o této významné celostátní skautské akci povykládat také do Zpráviček České televize.

Verča a Tomáš přinesli Betlémské světlo do dětských Zpráviček ČT

foto: Patrik Podhrázský

Verča a Tomáš (Trpaslík) spolu s mnoha skauty a skautkami z celé České republiky každoročně v předvánočním čase předávají všem zájemcům Betlémské světlo – plamínek naděje a solidarity. Tentokrát přišli o této významné celostátní skautské akci povykládat také do Zpráviček České televize.

Reportáž ke zhlédnutí