Mobilní aplikace HopSkoč s hrami pro děti na každý den

Už žádné starosti s vymýšlením her a programů! Vyvíjíme mobilní aplikaci HopSkoč, která bude databází těch nejlepších herních aktivit pro inspiraci rodičům nebo skautským vedoucím. Hry shromažďujeme takové, při kterých se zabaví všichni. Nudné koukání přes rameno, jak dítě maluje, v tomhle případě nehrozí. Naším cílem je rozvinout a udržet vztah mezi rodičem/vedoucím a dětmi díky společným zážitkům, zábavě a radosti ze vzájemné spolupráce.

Víc info na webu: hopskoc.cz
a na facebooku 

Ukázková hra – BOWLING

Z prázdných PET lahví si vyrobíme domácí bowling. Stačí i 3 láhve dát do chodby do řady vedle sebe s malými rozestupy. V případě pěnového míčku mohou zůstat prázdné, ale jinak je naplníme do cca jedné pětiny vodou. To jim dodá trochu stability. Dle věku dětí volíme vhodnou vzdálenost od lahví, odku se budou míče koulet. Menším dětem je možné tolerovat, když se míč dotkne stěny. U starších to může být důvodem k neuznání hodu. Výsledky můžeme zapisovat či si koulet jen tak pro zábavu. Eventuálně je možné zpestřit hru nějakou překážkou. S šikovnějšími dětmi můžeme láhve hezky ozdobit. 

Pro skautyEnglish